SON

DANTEL ÖRNEKLERİ & EV DEKORASYONU AKSESUARLARI

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, Dekoratif Aksesuarlar, El Yapımı Hobiler

ÇEŞİTLİ ÖRGÜLER / EL ÖRGÜLERİ ÖRNEKLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

ŞIK ÖRGÜLER & BAYAN ÖRGÜLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN TIĞ İŞİ ÖRGÜ YELEK YAZLIK BLUZ MODELİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Sevimli ve Kolay Uğur Böcekli Bahçe Dekorları

Bu haber 15 Nisan 2017 - 18:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Her ilkbahar sezonunda bahçenizi yeniliyor ve düzenliyorsanız sevimli ve bütçenize uygun bahçenizde göze hoş gelecek ve bahçeyle bütünleşecek dekoratif ürünler arıyorsanız doğa ve geri dönüşüm malzemeleri her zaman değerlendirilmeyi bekleyen en iyi parçalardır.

Bahar ve yaz aylarında bahçe içinde gezmek, bahçenin keyfini doyasıya çıkarmak ve rahatlamak, huzur bulmak en sevdiğim şeylerden biridir.

Sizde benim gibi bahçeyi, doğayı, kırı , börtü böcekleri, güneşi, ağaçları, çimenleri, kelebekleri, çiçekleri, seviyorsanız ve bahçemi süslemek için yeni yaratıcı fikirler arıyorum diyorsanız süslü bahçe dekorlarına ekstra para harcamak zorunda değilsiniz.

Yaratıcı dekorasyon ve dekor fikirleri

Biraz yaratıcılık ve zamanla, geri dönüştürülmüş malzemelerle bile şirin bahçe dekorları yapabilirsiniz. Mesela kullanılmayan bir golf topundan uğur böceği yapabilir bahçeye süs dekor olarak koyabilirsiniz.. Ve bu süper sevimli fikir olur..

Çimentodan mozaik taşları ile uğur böceği şeklinde dekoratif aksesuarlar yapabilirsiniz… Bahçedeki küçük taşları uğur böceği deseninde boyama yapabilirsiniz. BU uğur böceği taşları saksıların ya da çimenlerin içine koyup bahçede gezintiye çıktığınızda ruha iyi gelen harika duygular uyandırabilirsiniz.

Eski araba lastiğini uğur böceği renklerinde boyayarak bahçeye salıncak kurabilirsiniz.

Bahçenizde uğur böcekli güzel ve şirin atmosfer yaratabilirsiniz.