SON

YENİ ÇARŞAF TAKIMI DANTEL ÖRNEKLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

Baby Girl & Boy Cold Weather Knitting Clothes

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

GÜZEL BEBEK YELEKLERİ MODELLERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

ŞİŞ İŞİ ÖRGÜ DESEN MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

Sıcak Silikon Tabancasıyla Neler Yapılır – Video

Bu haber 04 Kasım 2015 - 6:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Müthiş bir şey şu sıcak silikon tabancası. Özellikle son zamanlarda keçe işi ile uğraşanların çok kullandıkları bir materyal . Silikonla keçe yapıştırmaca.. Bakın bu sefer güzel bir kız kendi elleriyle yaptığı yaratıcı dıy buluşlarını sıcak silikon tabancasıyla nasıl yaptığını hangi malzemeler üzerinde silikona hayat verdiğini bizlere videolu yapım aşamalarıyla gösteriyor. Özellikle boynuna yaptığı nokta nokta damlatılan sıcak silikonun sonrasında yaratıcı bir kolye modeline dönüşmesine bayıldım.. 

Peki ya kar tanesi kolye.. Mesela yılbaşı geliyor. Yılbaşı çam ağacı için silikondan kar tanesi süsler yapılabilir. 

Cam şişeni üzerine sıcak silikonla yazı yazması ve akrilik boya ile cam şişeyi boyaması ve vazo olarak kullanması .. Sıcak silikon tabancasını cam bir bardak üzerinde şekil almasını sağlayarak desenli bir şekilde yapıştırması ve sonrasında ortaya çıkan silikondan yapılmış küçük sepetler vazolar, takı , kalemlik ve makyaj malzemeleri organizeri ; peki beyaz tişört üzerine sıcak silikonla yazılar yazıp silikonu tişörte yapıştırması, tişörtün boyanması ve sonrasında kuruyan silikonun çıkarılması ; işte böyle böyle hayal gücüyle ve el becerisiyle yapılan sıcak silikon tabancasının ve silikon çubuğunun yaptıkları ..

 

Video 1

 

 

Video2