Sıkışan Yüzük Parmaktan Nasıl Çıkarılır Video Anlatımlı

Sıkışan Yüzük Parmaktan Nasıl Çıkarılır Video Anlatımlı
Sponsorlu Bağlantılar:

 Parmağıma yüzük sıkıştı yüzüğü nasıl çıkartabilirim .. Şişen parmaktan yüzük nasıl çıkarılır gibi değişik sorularla günlük hayatımızda sıkça karşılaşırız. Bazen kendi yüzüklerimiz parmağımıza dar gelir ;  bazende denemek için taktığımız yüzük parmağımızda sıkışır kalır.

Bazen sıcak ve soğuk havalardan dolayı , vücut ödem yaptığında , ellerin ve parmakların sürekli iş ve hareket halinde olduğu dönemlerden sonra dinlenme dönemlerinde parmaklarımızda veya parmağımızdaki yüzük sıkışır , parmağımızı şişirir rahatsız eder  ve yüzüğü parmaktan çıkarma ihtiyacı hissederiz.

Sabun veya köpürtülmüş sabunu su altında tutarak çıkarmaya çalışır , sıvıyağ , diş macunu gibi akışkan ve yumuşak maddeler gibi birkaç bilinen yüzük çıkarma yöntemi uyguladıktan sonra bazen yüzüğü parmaktan çıkaramayız.

Sinirlerimiz bozulur , sürekli yüzük çıkarmak için uğraşılan parmak daha da şişer , kızarır , tahriş olur , acı verir ..

Yüzük çıkarma taktiği olarak denemediğimiz yöntem kalmaz .

How to Remove a Ring Stuck on Finger ( sıkışmış yüzüğü parmaktan nasıl çıkarabilirim )

İşte bu videolu paylaşımda gösterilen parmaktan yüzük çıkarma teknikleri ile eğer bir gün yüzük parmağınızla ilgili zor durumda kaldığınızda kurdele ve ip ile parmağınıza zarar vermeden deneyebileceğiniz fikir veren küçük yöntemler parmaktan yüzük çıkarma yöntemi konusunda ihtiyacınızı karşılayabilir. Kendi kendinize uyguladığınız yöntemlerde başarılı olmadığınız yüzüğü parmağınızdan çıkaramadığınız durumlarda tibbi ve acil bir yardım almanızda fayda olacaktır.

 

Sıkışan Yüzüğü Parmaktan Çıkarmanın Oldukça Pratik Yolu Video Gösterimli 

 

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ