SON

ZÜRAFALI HIRKA MODELİ | Tığ İşi Kapşonlu Bebek Çocuk Hırkası | Figürlü Örgü Modelleri

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Sıkışan Yüzük Parmaktan Nasıl Çıkarılır Video Anlatımlı

Bu haber 08 Ağustos 2017 - 19:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 Parmağıma yüzük sıkıştı yüzüğü nasıl çıkartabilirim .. Şişen parmaktan yüzük nasıl çıkarılır gibi değişik sorularla günlük hayatımızda sıkça karşılaşırız. Bazen kendi yüzüklerimiz parmağımıza dar gelir ;  bazende denemek için taktığımız yüzük parmağımızda sıkışır kalır.

Bazen sıcak ve soğuk havalardan dolayı , vücut ödem yaptığında , ellerin ve parmakların sürekli iş ve hareket halinde olduğu dönemlerden sonra dinlenme dönemlerinde parmaklarımızda veya parmağımızdaki yüzük sıkışır , parmağımızı şişirir rahatsız eder  ve yüzüğü parmaktan çıkarma ihtiyacı hissederiz.

Sabun veya köpürtülmüş sabunu su altında tutarak çıkarmaya çalışır , sıvıyağ , diş macunu gibi akışkan ve yumuşak maddeler gibi birkaç bilinen yüzük çıkarma yöntemi uyguladıktan sonra bazen yüzüğü parmaktan çıkaramayız.

Sinirlerimiz bozulur , sürekli yüzük çıkarmak için uğraşılan parmak daha da şişer , kızarır , tahriş olur , acı verir ..

Yüzük çıkarma taktiği olarak denemediğimiz yöntem kalmaz .

How to Remove a Ring Stuck on Finger ( sıkışmış yüzüğü parmaktan nasıl çıkarabilirim )

İşte bu videolu paylaşımda gösterilen parmaktan yüzük çıkarma teknikleri ile eğer bir gün yüzük parmağınızla ilgili zor durumda kaldığınızda kurdele ve ip ile parmağınıza zarar vermeden deneyebileceğiniz fikir veren küçük yöntemler parmaktan yüzük çıkarma yöntemi konusunda ihtiyacınızı karşılayabilir. Kendi kendinize uyguladığınız yöntemlerde başarılı olmadığınız yüzüğü parmağınızdan çıkaramadığınız durumlarda tibbi ve acil bir yardım almanızda fayda olacaktır.

 

Sıkışan Yüzüğü Parmaktan Çıkarmanın Oldukça Pratik Yolu Video Gösterimli