SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Şişle Örülen Bebek Hırkası Modelleri

Bu haber 01 Mart 2014 - 14:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 Bazı bölgelerimizde hala karakış yaşanırken, bizim buralara kış neredeyse hiç uğramadı desem yalan olmaz sanırım. Pek kış yüzü görmedik. O yüzden de sıkı sıkı, kalın kalın giyinemedik. Kışlık örgüler  dolapta duran raflardan pek askılara çıkmadı. Çiçek açmış mevsimi yaşıyoruz..

Ama gelin görünkü , işin içine bebeklerimiz girince, ufacık esintili bir havada dahi üşümesinler diye hemencecik üzerlerine birşeyler geçirdik.  Bu kimi zaman bir yelek oldu, kimi zaman süveter, kimi zaman ise hırka oldu. 

Birde annelerin, anneannelerin, babaannelerin, teyzelerin ve halaların hediye olarak ördükleri şiş işi yeni örgü hırkalar girince dolaplarındaki örgü hırka sayısı, onlar daha bu çeşitli hırkaları giyemeden çabucak büyümeleriyle çoğaldı.

İçgüdüsel olarak soğuktan bebişlerimizi korumaya çalışırken, birde işin içine hobiyi katarken isterseniz yeni hırka modeli örgüsü arayanlara ” bak ! buda çok güzelmiş dedirteceğini düşündüğüm modellerle cevap vermek isterim.