SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Şişle Timsah Sırtı Örnegi- Krokodil Örgü Modeli Yapılışı – Türkçe Videolu

Bu haber 28 Mart 2017 - 9:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şişle yapılan timsah sırtı örgü modeli nasıl yapılır; bu konuda çocuk ve bebekler için bebek yeleği modeli, bebek hırkası modeli, bebek battaniyesi gibi bayanlarımız için timsah sırtı şal örneği , krokodil boyunluk modelleri gibi timsah sırtı boyunluk örneği yapabilirsiniz.

Şişle 1 ilmek örüp, 1 ilmek şişe dolayıp ve 1 ilmek örmeden çık tekniği ile örülen timsah derisi şeklinde güzel ve değişik bir örgü tekniği..

Timsah sırtı örgü bebek hırkası örebilirsiniz. Örgü tasarım kanalı Türkçe videolu paylaşımla güzel anlaşılabilir bir dille anlatılan timsah derisi örgü modeli ile çok güzel örnekler ve örgüler yapabileceğiniz göstermiş..

Ayrıca krokodil örgü örneği ile yapılmış örgü modelleri, tığla örülen katkat krokodil örgü şal modelleri yapılışı (anlatımlı)  özelliklerinin yanında bu timsah krokodil örneğinin şişle yapılışı birçok örgü sevene farklı örgü kıyafetler örmek için fikir olacak.

 

Güzel ve farklı bir örnek tekniği daha sizlerle burada sizlerle İstiridye örgü modeli  ile bebek yeleği , hırkası , battaniyesi gibi değişik örgüler yapabilirsiniz.

Şişle Örülen Türkçe Videolu Timsah Sırtı Şeklinde Krokodil Örneği Yapımı