SON

Baby Girl & Boy Cold Weather Knitting Clothes

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

GÜZEL BEBEK YELEKLERİ MODELLERİ

Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

ŞİŞ İŞİ ÖRGÜ DESEN MODELLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

TÜLBENT İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler

Sürpriz Yumurta Plastiğinden Lolipop Şekeri Saklama Kutusu Yapalım

Bu haber 20 Ekim 2016 - 21:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sanırım çocuklardan çok bu işe en çok anneler ve benimde anne olan kuzenim sevinecek.. .. Evet benimde yeğenim 5 yaşında lolipop şeker hastası… Lolipop şekerleri her çocuk yemeği yalamayı çok seviyor. Ama canı o kadar çok çabuk sıkılıyor ki elindeki çubuklu lolipop şekeri ya annesine ya da etrafındaki kişilere vermek için elinden geleni yapıyor.  Ve şeker yemekten sıkılıp başla bir şey yemeye yöneliyor.

Annesinin elinde bir adet lolipop şekeri olduğu yerde kala kalıyor. Kadıncağız ne yapsın.. Eğer mendil ya da şekeri saklayacak bir poşet bulamazsa çoğunlukla şekeri çöpe atıyor.

Böylece şeker daha yenmeden çöpe gidiyor. Ve anneler çok sinirleniyor bu işe. Hem yenmiyen para verilen bir şeker hem de elleri şekerli şekerli sinir oluyor.

Bakın işte annelere fikir verecek bir çözüm.. Kinder sürpriz yumurta kutusunun plastiğinden kapaklı kutu içine alttan bir delik açılmış ve lolipop çubuğu oradan sokularak kapak yapılmış. Böylece hem eller yapış yapış şekerlenmiyor hem çöpe gitmiyor hem de çocuklar biraz sonra yeniden şeker istediklerinde çıkarıp sakladığınız kutudan onlara verebilirsiniz. Kısa sürelide olsa bir çözüm yaratabilir.

Ben fikri beğendim. Anneler için yaratıcı ve çözüm odaklı bir öneri olarak bütün çocuklu arkadaşlarımı önericem..

surpriz-yumurta-plastiginden-lolipop-sekeri-saklama-kutusu-yapalim