SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Tavşanlı Bebek Patik Modelleri

Bu haber 02 Mart 2014 - 10:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kuş cıvıltılarının dolu olduğu, güneşli havaların yüzümüzü ısıttığıve ruhumuzu aydınlattığı , ağaçların rengarenk çiçekler açtığı , hafif serin geçen ve özlenen yağmurlu bahar ayları geliyor.

Kışın karanlık kasvetli havasından kurtulmak için, birçoğumuzun oyalanmak, can sıkıntısını gidermek için elimize aldığımız yünler yavaş yavaş ortadan kalkacak.

Malum; insan güneşli ve sıcak havalarda evde iş yapsın, otursun istemiyor. Bir an önce kendini dışarı atmak için tepede parlayan, evlerimizin camlarından içeri sızan güneş  temiz havaya çağırıyor insanı..

Lakin yaz, kış demeden örgü tutkunları olabilir aramızda. Herkes benim gibi değil ya ! Örgüden gelir sağlayan, yeğenine, komşu bebeklerine örgü ören, hediye fikri için eline şiş ve tığ alan hamarat bayanlarımızda var içimizde.

İşte öyleyse arkadaşlar ! her daim bir bebeğin ayağında , fotoğraflarda gördüğüm sevindiğim, gülümsediğim, bebekliğimde olmayan bir patik tasarım şeklini paylaşacağım sizlerle. Tavşanlarımızdan esinlenerek tığ ve şişle  yapılmışlar. Bir çoğu tavşan görünümündeki şekillerde örülmüşler. Eee ! Ne diyelim modelleri paylaşmak bizden beğenip yapmak sizden.