Yakadan Başlamalı Yapraklı Bebek Yeleği Yapılışı Türkçe Video Anlatımlı

Yakadan Başlamalı Yapraklı Bebek Yeleği Yapılışı Türkçe Video Anlatımlı
Sponsorlu Bağlantılar:

Yakadan başlama bebek yelekleri nasıl örülür , örgüde yaprak modeli nasıl yapılır fikrinin robası ve bedeni yapraklı yelek modeli video detaylı anlatımlı sizlerle hanımlar.

Yapraklı roba yapımı veya bebek yeleği robası nasıl yapılır gibi ; ayrıca yakadan başlamalı bebek yeleği kol kesimi nasıl yapılır konusunda videolu anlatım fikir oluyor.

3,5 numara misinalı şiş ve orta kalınlıkta renkte yünle yakadan robası taç yapraklı bebek yeleği 94 ilmekle örme başlanır. 8 ve katları ile 102 ilmek olana kadar ilmek artırılarak çoğaltılıyor.

Misinalı şişle 5 sıra 94 ilmek haroşa örgü tekniği örülür.

Anne İşleri Youtube kanalında açıklamalı yaprak robalı bebek yeleği anlatımlı yapımı güzel ve anlaşılabilir bir örme şekliyle nasıl örülebileceğine dair , bir bebek yeleği için ne kadar ilmek atılabileceği ne kadar kaç ilmekle başlanır , bebek yeleği roba yapılışı , hangi örgü teknikleri örülür gibi sorulabilecek sorulara cevap niteliğinde olabilecek Anne işleri örgü dünyası na ait videolu yelek yapım aşaması yaklaşan kış ayları nedeniyle robadan yapraklı bebek yeleği ve misinalı şişle bebek yelek modelleri örmek isteyenlere ilham olacak..

Yakadan Başlamalı Yapraklı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır Video Anlatımlı Türkçe 

 

Açıklamalı Video Anlatımlı Robası Yapraklı Bebek Yeleği Yapılışı

sponsorlu bağlantılar:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ