SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Yakında Evleneceklere Gelin Arabası Süsleme Örnekleri

Bu haber 05 Mart 2014 - 12:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Düğün hazırlıkları içinde olanlar; bugün sizlere düğünü daha eğlenceli, renkli hale getirmenin yollarından biri olan gelin arabası süslemelerinden bahsetmek isterim. Hala nasıl bir araba süslemek istediğinize karar verememişseniz internette rastladığım bu fikirler sizlere yardımcı olabilir.

Yakın bir zamanda ilkbahar ve yaz sezonunda düğün yapmayı düşünen gelin ve damatlara isteklerinizin çok daha ötesinde kusursuz bir güzellik taşıyan araba süslemeleri ilham olması dileğiyle.

Gelin alayı veya düğün konvoyuda denilen önde diğer arabalardan daha güzelce süslenmiş, ön ve arka plakasında evliliğe dair anlamlı yazılar yazan; gelin arabasının peşine takılan aynaya bağlanmış kenarları dantelli, kurdeleli veya tülbentli şekilde süslenmiş davetli arabalarının yer aldığı , sonunda eğlenceli, müzikli biten düğün öncesi güzel bir olay var hayatımızda .

Fiyonk halinde kurdeleler, yapay, canlı taze kır çiçekleri güllerle , ya da kalp veya daha başka şekillerde, farklı süsleme malzemeleriyle süslenen gelin arabalarına bir de peluş oyuncak hayvanlarda eklenince süsleme işinde evlenmeyi düşünen gelin damaya adayına ilham verici fikirler ve yolda çok güzel görüntüler ortaya çıkıyor.

Bakalım bu güzel gelin ve damat arabalarını görünce siz ne düşüneceksiniz ?