SON

Tekli Pirinç Örgü Modeli | Şişle Bebek Yelek Hırka Battaniye Patik Bere Örneği

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Kendin Yap DIY Projeleri, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

Double Tire Sample Easy Auger Bending Mesh Knit Free Pattern

Bayan Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışları, Bebek Örgü Modelleri ve Anlatımlı Yapılışları, Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Yaratıcı İlginç Fikirler ve El Becerileri

AMİGURUMİ OYUNCAKLAR GÜZEL VE SEVİMLİ

Burada Herşey Var, El Yapımı Hobiler, Tığ İşi-Örgü-El Yapımı-Amigurumi Oyuncaklar

Yılbaşı Tırnak Süslemeleri – Videoları İzle Sende Yap

Bu haber 01 Aralık 2013 - 13:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
yilbasi tirnak suslemeleri

yılbaşı tırnak süslemeleri

 Yılbaşına kimimiz için bugünden itibaren geri sayım başladı.  E tabiki benim içinde. Yeni yıl gecesi ne yapacağımıza, ne giyeceğimize, nerede kutlayarak gireceğimize, kimlerle kutlayacağımıza dair planlar yapılmaya başlandı.

Sizlerle yılbaşı gecesine özel kıyafetlerinizle bir uyum içerisinde olmasını istediğiniz, günün anlamını belirten kimi kardan adam desenli, kimi noel babalı, kimi çam ağaçlı, kimi kar tanesi desenli, kimi geyik desenli o gece süsleyeceğiniz tırnaklarınız için ilham verecek; renkli ojelerin nasıl tırnak yüzeyine sürülüp şekil alacağına dair videolu görüntüler paylaşıyorum arkadaşlar.

Benim için her biri sanat eseri olan tırnak desenlerini beklenen gün gelip çattığı anda tırnaklarınıza uygulayabilmeniz için , nasıl yapıldığını öğrenmeye ; ojeli renkli yılbaşı yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız ?

 

video 1

 

 video 2

 

video 3

 

 video 4

 

 video 5

 

 

 video 6

 

 

video 7

video 8